TAROT

Jeśli chcesz znać swoją przyszłość. Nie wiesz jaką decyzję podjać lub życie zaprowadziło Ciebie na rozstaje dróg. Idealy w takiej chwili jest Tarot.

Tarot da Tobie wskazówkę jak należy postąpić . Powie Ci też czy Twój ukochany jest Ci wierny, czy Kocha. Tarot odpowie Tobie na pytania co teraz jest i co będzie.

Od ponad 20 lat czytam karty Tarota. Zawsze się ich radzę. Są to mądre karty zawierające bardzo dużo energii. Karty te wywodzą się z Egiptu. Dlatego używam ich do rytuałów. 

Głównie zwracamy się do nich z prośbą o pokazanie przyszłości. Jedakże nie każdy wie ​​używamy ich w czarach. W końcu karta tarota, czymkolwiek by ona nie była, symbolizuje pewien aspekt ludzkiej egzystencji. Co ważniejsze, masz do wyboru 78 kart. Jeśli jesteś kimś, kto używa odwrotności w odczytach tarota, oznacza to, że masz 156 symboli lub archetypów, na wyciągnięcie ręki, tylko czekając, aż je uwolnisz. Wybierając kartę tarota, która reprezentuje twój cel lub zamiar działania.

Wróżąc z tarota egipskiego spopglądamy na problemy z ponad czasową mądrością, dajemy sobie szansę tym samym zobaczyć w bliższą a nawet dalszą przeszłość osoby proszącej nas o postawienie wróżby.

Cena rozłożenia kart to 150 zł. 

Napisz do mnie a ja powiem Ci co karty mówią o Twojej przyszłości.

[contact-form-7 id=”4″ title=”Formularz 1″]

Zamawiając jakikolwiek produkt oświadczasz, iz zapoznałeś sie z regulaminem i w pełni akceptujesz jego postanowienia.