RYTUAŁ KLEOPATRY

Zapomnij o tych, którzy mówią, że nie ma nadziei- zaklęcie Kleopatry może odmienić Twój los. Twój ukochany do Ciebie powróci. Będziecie żyć długo i szczęsiwie. Rytuał Kleopatry da Tobie moc. Kleopatra jest uważana za najpiekniejszą kobietę która chodziła po Ziemii. Ty otrzymasz tą energię, siłę kobiecości, ktora będzie emanować od Ciebie.

Rytuał Kleopatry jast bardzo i skuteczny przyniesie pożądane, namacalne rezultaty tak szybko jak to możliwe.

Rytuał Kleopatry opiera się na starożytnej tradycji egipskiej, która była używana przez czarowników i kapłanów tysiące lat temu. Magia egipska jest jedną z najsilniejszych w świecie naturalnym i duchowych.

Wprowadzenie Zaklęcie Kleopatry

Zaklęcie Kleopatry jest jednym z najsilniejszych zaklęć dostępnych ludzkości. Jeśli wyczerpałeś już wszytkie opcje nie podawaj sie ! Zaklęcie jest 100% dostosowane aby Twój ukochany do Ciebie wrócił i wielbił Ciebie.

Kiedy zostanie przeprowadzony rytuał, poczujesz natychmiastowe, niesamowite rezultat, wykraczające poza Twoje najśmielsze nadzieje. w tym zaklęci żadna sytuacja nie jest skomplikowana: zdrada, utrata zainteresowania, ingerencja innych w Twój związek, wątpliwość, rozwód, powrót milosci Twojego życia.

Musisz wiedzieć : Możesz doświadczyć żywych snów lub retrospekcji lub ciepłego odczucia ciała przez maksymalnie trzy noce. To dowód, że zaklęcie dzia na Twoją korzyść i że duchy wokół Ciebie skupiają się intensywnie na Twojej sytuacji. Zapewniam Cię, że wszytko to przyczyni się tylko do Twojego szczęścia i nic ani nikt nie skrzywdzi Cię w żaden sposób. W rzeczywistośći będziesz chroniony przed wszytkimi krzywdami.

Przebieg Rytuału

Rytuał trwa 9 dni. Rytuał zawsze rozpoczynam analizą z rozległym odczytem energii i powłoki. Błogosławię wszystkie materiały i składniki. 99 rzadkich składników ulega spaleniu w trakcie rytuału. W trakcie rytuału przygotuje Twoj talizman. Oczyszczę Twoją aure, czakry. Reasumując podziękuje Bogom i Duchom za pomoc w spełnieniu Twojego marzenia.

Koszt Rytuału Kleopatry 400 zł. Dodatkowo możesz dokupić Rytuał Wzmacniający

Jak zamówić Rytuał Kleopatry

Wystarczy, że do mnie napiszesz.
Aby rzucić zaklęcie w Twoim imieniu i przygotować Talizman potrzebują następujących informacji i materiałów

Opisz swoją sytuację i czego Pragniesz
  1. Twoje imię i nazwisko
  2. Twoja data urodzenia
  3. Twoje zdjęcie
  4. Imię i nazwisko ukochanej osoby
  5. Data urodzenia Twojego ukochanego
  6. Zdjęcie ukochanej osoby
  7. Zdjęcie Twojej dłoni

Wyraźne zdjęcie dominującej dłoni

Po zakupieniu rytuału zostanie do Ciebie wysłany zestaw rytualny, ponieważ wspólnie będziemy przeprowadzać rytuał. Połączymy naszą energię.

[contact-form-7 id=”4″ title=”Formularz 1″]

Zamawiając jakikolwiek produkt oświadczasz, iz zapoznałeś sie z regulaminem i w pełni akceptujesz jego postanowienia.