RYTUAŁY MIŁOSNE

Czy Twoim pragnieniem jest odzyskać kogoś kogo kochasz, zdobyć miłość?
Kiedy osoba za która tęsknisz nie odwzajemnia Twoich uczuć.Odczuwasz niesamowity ból. Ból związany z uczuciem jest najbardziej bolesną emocją jaką daje nam życie.
Zaklęcie mogę  rzucić na każdego.
Miłosne rytuały umożliwjają tworzenie ciepłego i kochającego związku opartego na prawdziwej i bez warunkowej miłości czyniąc go wiecznym.
Poznieważ rytuał zadziała zawsze 100% jeśli ta druga osoba czuje coś. Rytual spotenguje to uczucie. 
Pozytywna energia która wypływa podczas rytuału tworzy najsilniejsze wibracje, które mają zdolność przekształcenia złamanej miłości w coś potężnego.
Każdy człowiek  ma w sobie źródło energii, której moc może spoczywać w uśpieniu w trakcie rytuału jest uwalniana ta moc.

Każdy z nas potrzebuje miłości jak kwiat wody. 

Biała magia którą stosuje w rytuałach jest pozytywną duchową ścieżką. Fundamentem  białej magii jest  na pomaganie ludziom.  To nie jest szkodliwe. Dlatego nie ma co się martwić . Żadna szkoda nie zostanie wyrządzona,  a Twój ukochany do Ciebie wróci i będzie Ciebie kochał po wieczność. Białe magiczne zaklęcia miłosne  są niczym innym jak pomaganiem dwóm  osobą  by szczęśliwe się w sobie zakochali

Zaklęcia miłosne to najczęstsze prośby z którymi się do mnie zwracacie. Oferuje je na czterech poziomach mocy.

Napisz do mnie a ja spersonalizuje najlepszy rytuał dla Ciebie. Wszystko jest zależne od tego jak skomplikowana jest Twoja relacja miłosna.

To, co czyni moje zaklęcia tak potężnymi i skutecznymi, to fakt ze moje wszystkie zaklęcia są spersonalizowane i dostosowane do Ciebie. Oprócz zdjęć, dat urodzenia dołączam materiały biologiczne. Materiały biologiczne pomagają wzmocnić Twoje intencje. Kiedy Twoje ciało jest częścią rytuału, nie jesteś outsiderem tego procesu – inwestujesz swoje ciało, umysł i duszę.

Po zakupieniu rytuału zostanie do Ciebie wysłany zestaw rytualny, ponieważ wspólnie będziemy przeprowadzać rytuał. Połączymy naszą energię.

Rytuał Horusa

Dla Mężczyzn
Poziom Mocy 1

Rytuał Amona Ra

Dla Mężczyzn
Poziom Mocy 2

Rytuał Kleopatry

Dla Kobiet
Poziom Mocy 1

Rytuał Anukat

Dla Kobiet
Poziom Mocy 2

Magia egipska jest uznawana za jedną z najsilniejszych białych magii. Może być użyta do rozwiązania wszelkich problemów. Zarówno miłosnych, finasowych czy aby nam szczęście w życiu sprzyjało.