RYTUAŁ ANUKET

W ciągu ostatnich 10 lat poświęciłam wiele czasu i energii na badania, analizę i zrozumienie, dlaczego niektóre czary zawodzą i dlaczego czary nie działają w 100 % dla innych. Opierając się na moich obszernych i głębokich badaniach, doszedłem do wniosku :

że duchowa ścieżka niektórych ludzi staje się całkowicie wrażliwa na nadprzyrodzone energie wytwarzane przez przez zaklęcia i dlatego powoduje wyciek energii duchowej na ich ścieżce duchowej.

Te wycieki są zjawiskiem metafizycznym, które powodują, że zaklęcie osłabia siłę i uniemożliwia osiągniecie pełnej energii. Jest to jeden z powodów, dla których niektóre czary zawodzą.

W ciągu tych 10 lat wyruszyłam w obszerną podróż eksperymentalną Chciałem stworzyć zaklęcie, które raz na zawsze rozwiąże ten problem. Mój rytuał nazwałam Anuket. Anuket jest uosobieniem energii i miłości.

Jeśli wypróbowałeś już wiele czarów i nic nie zadziłało.

Moc Anuket jest Twoim rozwiązaniem.


TWOJE PRAGNIENIA STANĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

W poteżnym zaklęciu można zawrzeć nieograniczoną ilość życzeń: miłości, zwrot ukochanych kochanków, pieniądze, ochronę, szczęście, dobre samopoczucie, sukces itp. Nie ma ograniczeń . Siła Anuket obejmuje wszytkie Twoje pragnienia.

Ten najwyższy rytuał przywołuje wszytskie moce rzek, oceanów, wszystkich wód i wszytskiego co w nich istnieje, w tym całe życie, energię wodn, duchy królewskie.

Anuket jest boginią wszytskich rzek, księżniczka bogów, pani nieba. Jedna znajbardziej znanych i potężnych bogini starożytnego Egiptu.

Moc zaklęcia Anuket może pokonać każdy problem. Bez względu jak trudna i złożona jest Twoja sytuacja. Ten rytał jest specjalnie zaprojektowany do rozwiązywania najtrudniejszych i najbardziej złożonych spraw, w których inne zaklęcia zawiodły.

Dwa różne poziomy siły rytuału

Rytuał wykonywany jest nad wodą, aby sptęgować jego siłę.

Długosć rytuału uzależniona jest od poziomu mocy który wybierzesz.

Pierwszy poziom mocy kosztuje 350 zł. 

Jest uzależniony od Twojej astrologicznej cyfry. Trwa tyle dni jaka jest Twoja cyfra.

Drugi pozom mocy koszt jest 390 zł.

Rytuał składa się z dwóch części. Pierwsza trwa tyle ile Twoja atrologiczna cyfra a druga część 14 dni. Pierwsza cześć rytuału odbywają się w trakcie jednego cykle księzyca a druga w następnym cyklu aby umocnić i ściągnąć jak najwięcej energii dla Ciebie. 

Przebieg Rytuału

Podczas rytuału przywołam 113 duchów, które będą pracować dla Ciebie jeszcze długo po zakńczeniu rytuału.

Rytuał zawsze rozpoczynam analizą z rozległym odczytem energii i powłoki. Błogosławię wszystkie materiały i składniki. 113 rzadkich składników ulega spaleniu w trakcie rytuału. W trakcie rytuału przygotuje Twoj talizman. Oczyszczę Twoją aure, czakry. Reasumując podziękuje Bogom i Duchom za pomoc w spełnieniu Twojego marzenia.

Jak zamówić Rytuał Anuket

Wystarczy, że do mnie napiszesz.
Aby rzucić zaklęcie w Twoim imieniu i przygotować Talizman potrzebują następujących informacji i materiałów

Opisz swoją sytuację i czego Pragniesz
  1. Twoje imię i nazwisko
  2. Twoja data urodzenia
  3. Twoje zdjęcie
  4. Imię i nazwisko ukochanej osoby
  5. Data urodzenia Twojego ukochanego
  6. Zdjęcie ukochanej osoby
  7. Zdjęcie Twojej dłoni

Wyraźne zdjęcie dominującej dłoni


Po zakupieniu rytuału zostanie do Ciebie wysłany zestaw rytualny, ponieważ wspólnie będziemy przeprowadzać rytuał. Połączymy naszą energię.

[contact-form-7 id=”4″ title=”Formularz 1″]

Zamawiając jakikolwiek produkt oświadczasz, iz zapoznałeś sie z regulaminem i w pełni akceptujesz jego postanowienia.