RYTUAŁ HORUSA

Rytuał Horusa – Boga Słońca skierowane jedt dla meżczyzn którzy utracili swoją ukochaną lub ukochanego. W trakcie rytuału uwalniana jest energa do wszechświata, który pozytywnie wesprze cię w przywróceniu utraconej miłości i uleczeniu zerwanego związku. Skutecznie przywróci romans i siłę głębokiej miłości, jednocześnie usuwając ból serca i ból przeszłości.

Chociaż czas może wyleczyć wiele ran lecz są rany tak głębokie, że trwają całe życie. Rytuał Horusa został specjalnie stworzony dla Ciebie po to aby przywrócić Twoją miłość, czy to z powodu niedawnego rozpadu, czy trudnego rozpadu trwającego wiele lat. Rezultaty są długotrwałe i niezwykle wydajne. Nie ma powodu się bać. Moje magiczne zaklęcie może zbliżyć ciebie i twoją ukochaną osobę bez tworzenia lub używania jakichkolwiek negatywnych energii.

Przebieg Rytuału

Rytuał trwa 9 dni. Rytuał zawsze rozpoczynam analizą z rozległym odczytem energii i powłoki. Błogosławię wszystkie materiały i składniki. 99 rzadkich składników ulega spaleniu w trakcie rytuału. W trakcie rytuału przygotuje Twoj talizman. Oczyszczę Twoją aure, czakry. Reasumując podziękuje Bogom i Duchom za pomoc w spełnieniu Twojego marzenia.

Koszt Rytuału Horusa 400 zł. Dodatkowo możesz dokupić Rytuał Wzmacniający

Jak zamówić Rytuał Horusa

Opisz swoją sytuację i czego Pragniesz
  1. Twoje imię i nazwisko
  2. Twoja data urodzenia
  3. Twoje zdjęcie
  4. Imię i nazwisko ukochanej osoby
  5. Data urodzenia Twojego ukochanego
  6. Zdjęcie ukochanej osoby
  7. Zdjęcie Twojej dłoni

Wyraźne zdjęcie dominującej dłoni

Po zakupieniu rytuału zostanie do Ciebie wysłany zestaw rytualny, ponieważ wspólnie będziemy przeprowadzać rytuał. Połączymy naszą energię.

[contact-form-7 id=”4″ title=”Formularz 1″]

Zamawiając jakikolwiek produkt oświadczasz, iz zapoznałeś sie z regulaminem i w pełni akceptujesz jego postanowienia.