RYTUAŁ Boga RA

Chcesz odzyskać swoją ukochaną. Swoją miłość. Moc zaklęcia Boga Ra jest najpotężniejszym zaklęciem miłosnymi nie tylko dla mężczyn. Bóg Ra jest Bogiem Słońca, stwórcą świata i ładu i pożątku we Wszechświecie.
W tym poteżnym zaklęciu można zawrzeć nieograniczoną ilość życzeń: miłości, zwrot ukochanych kochanków, pieniądze, ochronę, szczęście, dobre samopoczucie, sukces itp. Nie ma ograniczeń . Siła Boga Ra obejmuje wszytkie Twoje pragnienia.

Moc zaklęcia Boga Ra jest znana z tego, że jest najmociejszym, największym zaklęciem w sferze duchowej. Rytuał tak potężny, że nikt lub nic nie jest w stanie wytrzymać niezaprzeczalnej siły fenomenalnej.

Ten najmocniejszy rytuał wywołuje wszystkie moce Słońca, Księżyca, całej czasoprzestrzeni i wszystkiego co w nim istnieje, w tym wszytskie gwiazdy, planety, galaktyki, zawartość przestrzeni międzygalaktycznej, najmniejsze cząstki subatomowe oraz całą materię i energię.

Moc Boga Ra jest wysoce zalecana dla tych którzy próbowali zaklęć w przeszłosci i nie zadziałały. Moc Ra to jedyne skuteczne rozwiązanie.

Jesli masz poważną sytuację i potrzebujesz celowych, skutecznych wyników, to ten rytuał jest Twoim rozwiązaniem. Nie pozwól aby szansa na szczęśliwe życie Ci przemineła.

Kiedy zostanie przeprowadzony rytuał, poczujesz natychmiastowe, niesamowite rezultat, wykraczające poza Twoje najśmielsze nadzieje. w tym zaklęciu żadna sytuacja nie jest skomplikowana: zdrada, utrata zainteresowania, ingerencja innych w Twój związek, wątpliwość, rozwód, powrót milosci Twojego życia.

Musisz wiedzieć : Możesz doświadczyć żywych snów lub retrospekcji lub ciepłego odczucia ciała przez maksymalnie trzy noce. To dowód, że zaklęcie dzia na Twoją korzyść i że duchy wokół Ciebie skupiają się intensywnie na Twojej sytuacji. Zapewniam Cię, że wszytko to przyczyni się tylko do Twojego szczęścia i nic ani nikt nie skrzywdzi Cię w żaden sposób. W rzeczywistośći będziesz chroniony przed wszytkimi krzywdami.

Dwa różne poziomy siły Rytuału

Długosć rytuału uzależniona jest od poziomu mocy który wybierzesz.

Pierwszy poziom mocy kosztuje 350 zł. 

Jest uzależniony od Twojej astrologicznej cyfry. Trwa tyle dni jaka jest Twoja cyfra.

Drugi pozom mocy koszt jest 390 zł.

Rytuał składa się z dwóch części. Pierwsza trwa tyle ile Twoja atrologiczna cyfra a druga część 3 dni. Pierwsza cześć rytuału odbywają się w trakcie jednego cykle księzyca a druga w następnym cyklu aby umocnić i ściągnąć jak najwięcej energii dla Ciebie. 

Przebieg Rytuału

Podczas rytuału przywołam 113 duchów, które będą pracować dla Ciebie jeszcze długo po zakńczeniu rytuału.

Rytuał zawsze rozpoczynam analizą z rozległym odczytem energii i powłoki. Błogosławię wszystkie materiały i składniki. 113 rzadkich składników ulega spaleniu w trakcie rytuału. W trakcie rytuału przygotuje Twoj talizman. Oczyszczę Twoją aure, czakry. Reasumując podziękuje Bogom i Duchom za pomoc w spełnieniu Twojego marzenia.

Jak zamówić Rytuał RA

Wystarczy, że do mnie napiszesz.

Aby rzucić zaklęcie w Twoim imieniu i przygotować Talizman potrzebują następujących informacji i materiałów

Opisz swoją sytuację i czego Pragniesz

  1. Twoje imię i nazwisko
  2. Twoja data urodzenia
  3. Twoje zdjęcie
  4. Imię i nazwisko ukochanej osoby
  5. Data urodzenia Twojego ukochanego
  6. Zdjęcie ukochanej osoby
  7. Zdjęcie Twojej dłoni

Zdjęcie Twojej dominującej dłoni

Po zakupieniu rytuału zostanie do Ciebie wysłany zestaw rytualny, ponieważ wspólnie będziemy przeprowadzać rytuał. Połączymy naszą energię.

[contact-form-7 id=”4″ title=”Formularz 1″]

Zamawiając jakikolwiek produkt oświadczasz, iz zapoznałeś sie z regulaminem i w pełni akceptujesz jego postanowienia.