ASTROLOGIA

Wszystko wokół nas ma wpływ na nasze życie i pozostawia subtelny wpływ na naszą osobowość, która jest jednym z najciekawszych aspektów astrologii wedyjskiej.

W rzeczywistości możemy powiedzieć, że astrologia może przewidywać wróżby, ponieważ wszechświat działa zgodnie z prawami naturalnymi i wszystko musi być połączone w taki czy inny sposób. Nie każde zdarzenie jest dla ciebie znakiem i musisz rozróżnić, które wydarzenie jest dla ciebie znakiem, a które nie.

Kiedy rodzi się dziecko, w momencie urodzenia zaczynają odgrywać początkowe znaki. Aktywność gwiazd w czasie porodu pozostawia pewne oznaki. Później można obliczyć za pomocą astrologii i można  odczytać informacjie o osobowości dziecka. Dzięki tym obliczeniom astrologowie mogą przewidzieć życie jednostek, wykształcenie, dzieciństwo, karierę, małżeństwo, talenty twórcze, problemy zdrowotne itp.

Data urodzenia osoby zawiera wiele informacji o jej tożsamości, charakterystyce i osobowości. W astrologii data urodzenia ta informacja która  jest kluczem do wszystkich odpowiedzi, których kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Astrologia jest nauką, która koreluje wydarzenia na Ziemi z ruchami ciał niebieskich, takich jak słońce, księżyc, gwiazdy i planety. Tak więc pozycje gwiazd, pozycje ciał niebieskich pomagają zrozumieć przepowiednie.  Wszystkie te prognozy zaczynają się od astrologii daty urodzenia.

Jeśli chcesz wiedzieć jaką gwiazdy przeewidują Twoją przyszłość. Napisz do mnie. Pamiętaj o podaniu daty urodzenia.

[contact-form-7 id=”4″ title=”Formularz 1″]

Zamawiając jakikolwiek produkt oświadczasz, iz zapoznałeś sie z regulaminem i w pełni akceptujesz jego postanowienia.