kleopatra - RYTUAŁ KLEOPATRY

RYTUAŁ KLEOPATRY

Zapomnij o tych, którzy mówią, że nie ma nadziei- zaklęcie Kleopatry może odmienić Twój los. Twój ukochany do Ciebie powróci. Będziecie żyć długo i szczęsiwie. Rytuał Kleopatry da Tobie moc. Kleopatra jest uważana za najpiekniejszą kobietę która chodziła po Ziemii. Ty otrzymasz tą energię, siłę kobiecości, ktora będzie emanować od Ciebie.

Rytuał Kleopatry jast bardzo i skuteczny przyniesie pożądane, namacalne rezultaty tak szybko jak to możliwe.

Rytuał Kleopatry opiera się na starożytnej tradycji egipskiej, która była używana przez czarowników i kapłanów tysiące lat temu. Magia egipska jest jedną z najsilniejszych w świecie naturalnym i duchowych.

Wprowadzenie Zaklęcie Kleopatry

Zaklęcie Kleopatry jest jednym z najsilniejszych zaklęć dostępnych ludzkości. Jeśli wyczerpałeś już wszytkie opcje nie podawaj sie ! Zaklęcie jest 100% dostosowane aby Twój ukochany do Ciebie wrócił i wielbił Ciebie.

Kiedy zostanie przeprowadzony rytuał, poczujesz natychmiastowe, niesamowite rezultat, wykraczające poza Twoje najśmielsze nadzieje. w tym zaklęci żadna sytuacja nie jest skomplikowana: zdrada, utrata zainteresowania, ingerencja innych w Twój związek, wątpliwość, rozwód, powrót milosci Twojego życia.

Musisz wiedzieć : Możesz doświadczyć żywych snów lub retrospekcji lub ciepłego odczucia ciała przez maksymalnie trzy noce. To dowód, że zaklęcie dzia na Twoją korzyść i że duchy wokół Ciebie skupiają się intensywnie na Twojej sytuacji. Zapewniam Cię, że wszytko to przyczyni się tylko do Twojego szczęścia i nic ani nikt nie skrzywdzi Cię w żaden sposób. W rzeczywistośći będziesz chroniony przed wszytkimi krzywdami.

Przebieg Rytuału

rytual 1024x612 - RYTUAŁ KLEOPATRY

Rytuał trwa 9 dni. Rytuał zawsze rozpoczynam analizą z rozległym odczytem energii i powłoki. Błogosławię wszystkie materiały i składniki. 99 rzadkich składników ulega spaleniu w trakcie rytuału. W trakcie rytuału przygotuje Twoj talizman. Oczyszczę Twoją aure, czakry. Reasumując podziękuje Bogom i Duchom za pomoc w spełnieniu Twojego marzenia.

Koszt Rytuału Kleopatry 400 zł. Dodatkowo możesz dokupić Rytuał Wzmacniający

Jak zamówić Rytuał Kleopatry

Wystarczy, że do mnie napiszesz.
Aby rzucić zaklęcie w Twoim imieniu i przygotować Talizman potrzebują następujących informacji i materiałów

Opisz swoją sytuację i czego Pragniesz
  1. Twoje imię i nazwisko
  2. Twoja data urodzenia
  3. Twoje zdjęcie
  4. Imię i nazwisko ukochanej osoby
  5. Data urodzenia Twojego ukochanego
  6. Zdjęcie ukochanej osoby
  7. Zdjęcie Twojej dłoni
dlon 1 - RYTUAŁ KLEOPATRY

Wyraźne zdjęcie dominującej dłoni

Po zakupieniu rytuału zostanie do Ciebie wysłany zestaw rytualny, ponieważ wspólnie będziemy przeprowadzać rytuał. Połączymy naszą energię.

    Zamawiając jakikolwiek produkt oświadczasz, iz zapoznałeś sie z regulaminem i w pełni akceptujesz jego postanowienia.